2016 Yapımları
2014 Yapımları
2013 Yapımları
2012 Yapımları
2011 Yapımları
2008 Yapımları
2007 Yapımları
2006 Yapımları
2005 Yapımları
Eski Yapımlar
Belgeseller
2017 Yapımları
2018 Yapımları
    Y U V A M I Y I K A M A Z S I N

 

 

Yönetmen: Nazif Tunç
Senaryo: Mehmet Uyar
Müzik: Gündoğar
Görüntü Yönetmeni: Mehmet Demirhan
Kurgu Yönetmeni: Necdet Tok
Yapım Koordinatörü: Arif Hakverdi

Oyuncular: Hakan Akçin, Aslıhan Güner, Esin Civangil, Erol Alpsoykan, Semra Öztan, Selin Uyanık, Şahin Özgenç, Ertan Güntav, Yalçın Uzunkaya

Kızının hayatı ile çok sevdiği eşi arasında seçim yapmak zorunda kalan bir adamın zor günleri...

Birbirlerini sonsuz bir aşkla seven İrfan ve Hatice’nin küçük kızları ölümcül bir hastalıkla pençeleşmektedir ve acil ameliyat olması için 150 bin dolar gerekmektedir. Bu yüklü parayı bir araya getirmek ise deri fabrikasında işçi olarak çalışan İrfan için çok güçtür... 
Öte yandan İrfan’ı sınırsız aşkla seven biri daha vardır; fabrikanın sahibi Tuncay Bey’in kızı Pelin... Pelin, İrfan’a karasevda derecesinde bağlanmıştır ve karısından boşanıp kendisiyle evlenmesini istemektedir. İrfan ise yuvasında mutludur ve bu tutkulu aşka karşılık vermez. Pelin, irfanın kendisiyle evlenmesi konusunda babasına da baskı yapmaktadır... Babası ise evli bir adamın yuvasının yıkılmasına razı değildir. Fakat Pelin’in, İrfan’a olan tutkusu hastalık haline dönüşmüş ve artık kendisine zarar verir hale gelmiştir. 
Bu arada İrfan’ın kızının hastalığını ve paraya ihtiyaçları olduğunu öğrenen Pelin karısından boşanması şartıyla bu parayı İrfan’a vereceğini söyler. İrfan, bu kirli teklifi reddeder ve kızını ölümden kurtaracak 150 bin doları geri çevirir. Kızına hastalığı veren Allah’ın şifasını da vereceğine inanmaktadır. 
Pelin bu kez çirkin teklifini İrfan’ın karısı Hatice’ye yapar. Hatice’den kızının ameliyat parasının verilmesi karşılığında İrfan’dan boşanmasını ister. Çok sevdiği kocası İrfan ve ölümle pençeleşen kızı arasında seçim yapmaya zorlanan Hatice’yi zor bir karar beklemektedir.